Rezultate Central Stage 2021

Cupa Națională de Ciclocross Etapa 4 + cursă de MTB pe circuit

Făgăraș, 11 decembrie 2021

Pos Race No Name Time Category Cat Pos Gender Gen Pos Lap1 Lap2 Lap3 Lap4 Lap5 Lap6 Lap 7 Lap 8
1 103 Vlad Dobre 1:00:57 Elite Masculin 1 Male 1 0:06:54 0:07:02 0:07:23 0:07:32 0:07:42 0:08:23 0:07:54 0:08:04
2 112 Alecu Rares 1:05:51 Elite Masculin 2 Male 2 0:06:55 0:07:08 0:07:30 0:07:38 0:08:35 0:08:34 0:08:41 0:10:47
3 102 Ercsei Emil 1:10:11 Elite Masculin 3 Male 3 0:07:22 0:07:44 0:08:04 0:08:20 0:08:44 0:08:52 0:10:25 0:10:38
4 106 Nemes Cristian 1:02:32 Amatori Masculin 1 Male 4 0:07:41 0:08:53 0:09:16 0:08:42 0:09:16 0:09:13 0:09:28
5 105 Buriac Radu 1:04:29 Amatori Masculin 2 Male 5 0:08:57 0:09:10 0:09:13 0:09:28 0:09:34 0:09:01 0:09:05
6 109 Cociuba Teo 1:04:40 Amatori Masculin 3 Male 6 0:08:58 0:09:12 0:09:08 0:09:28 0:09:46 0:09:13 0:08:52
7 115 Stoica Stefan 1:02:40 Elite Masculin 4 Male 7 0:07:44 0:09:25 0:10:17 0:10:26 0:11:26 0:13:20
8 108 Costan Cristian 1:14:27 Amatori Masculin 4 Male 8 0:10:15 0:11:47 0:12:32 0:13:33 0:12:03 0:14:17
9 104 Stroia Alexandro 1:01:06 Amatori Masculin 5 Male 9 0:10:23 0:12:01 0:13:30 0:13:27 0:11:43
10 114 Alecu Daniel 1:04:57 Elite Masculin 5 Male 10 0:10:07 0:12:12 0:13:15 0:14:12 0:15:10
11 110 Ispas Carmen 1:07:50 Amatori Feminin 1 Female 1 0:11:39 0:13:37 0:13:37 0:14:18 0:14:38
12 111 Stan Darian 1:17:41 Amatori Masculin 6 Male 11 0:13:07 0:15:24 0:27:32 0:21:37
13 113 Alecu Bogdan 1:14:48 Elite Masculin 6 Male 12 0:15:31 0:23:18 0:35:58
101 Cristea Catalin DNF Amatori Masculin Male 0:07:55 0:09:38 0:09:27
107 Mogaldea Andrei DNF Amatori Masculin Male 0:09:39 0:09:57
Pos Race No Member No Name Time Category Cat Pos Gender Gen Pos Lap1 Lap2
1 52 100 957 152 37 Dragos Cristian Cioclin 0:21:58 Youth A Masculin 1 Male 1 0:09:51 0:12:07
2 51 100 927 473 40 Vladimir Cârlan 0:22:50 Youth A Masculin 2 Male 2 0:11:58 0:10:51
3 45 100 857 307 05 Roland Szigyarto 0:08:27 Youth B Masculin 1 Male 3 0:08:27
4 50 101 076 580 58 Faur Diana 0:09:25 Youth C Feminin 1 Female 1 0:09:25
5 46 101 076 810 94 Tudor Filip 0:10:26 Youth B Masculin 2 Male 4 0:10:26
6 48 100 807 408 61 Ioana-Ana Maria Patrascu 0:12:36 Youth B Feminin 1 Female 2 0:12:36
7 47 100 925 324 25 Darius Petru Gherghina 0:12:46 Youth B Masculin 3 Male 5 0:12:46
8 81 Maris 0:25:00 Youth C Feminin 2 Female 3 0:25:00
Pos Race No Member No Name Time Category Cat Pos Gender Gen Pos Lap1 Lap2 Lap3 Lap4 Lap5 Lap6 Lap7 Lap8
1 65 101 076 428 03 Szigyarto Laszlo 1:05:45 Master 2 Masculin 1 Male 1 0:07:12 0:07:47 0:08:01 0:08:17 0:08:43 0:08:23 0:08:38 0:08:39
2 30 N-1152 Adrian Marasescu 1:09:18 Amatori Masculin 1 Male 2 0:07:31 0:08:06 0:08:21 0:08:42 0:08:43 0:09:03 0:09:07 0:09:42
3 32 N-0652 Paul-Sebastian Muntean 1:00:41 Amatori Masculin 2 Male 3 0:07:25 0:08:28 0:08:37 0:08:45 0:08:58 0:09:07 0:09:18
4 61 100 755 224 63 Constantin Madalin Gaita 1:03:09 Master 1 Masculin 1 Male 4 0:08:15 0:08:39 0:08:44 0:09:03 0:09:26 0:09:24 0:09:35
5 60 101 062 660 09 Mihai-Traian Ion 1:08:35 Master 1 Masculin 2 Male 5 0:08:32 0:09:37 0:09:38 0:09:44 0:10:10 0:10:23 0:10:28
6 83 100 930 588 51 Ionut Toncu 1:09:53 Master 2 Masculin 2 Male 6 0:09:21 0:10:09 0:10:05 0:09:59 0:10:09 0:10:01 0:10:06
7 75 101 018 411 89 Kalman Albert 1:02:14 Master 3 Masculin 1 Male 7 0:09:08 0:08:34 0:09:42 0:10:05 0:11:15 0:13:28
8 76 100 875 547 09 Gustav Robert Mircea 1:05:46 Master 3 Masculin 2 Male 8 0:08:18 0:11:29 0:11:16 0:11:33 0:11:51 0:11:17
9 31 N-0650 Mihai-Andrei Jura 1:08:52 Amatori Masculin 3 Male 9 0:08:34 0:09:17 0:09:45 0:09:44 0:14:43 0:16:47
10 33 N-1487 Bogdan Gabriel Cornateanu 1:08:20 Amatori Masculin 4 Male 10 0:12:02 0:17:22 0:18:42 0:20:12
82 Amza Gabriel DSQ Master 1 Masculin Male 0:12:26 0:12:07 0:15:17 0:14:51 0:13:22
Pos Race No Member No Name Time Category Cat Pos Gender Gen Pos Lap1 Lap2 Lap3 Lap4
1 21 100 852 192 31 Andrei Carbunarea 0:34:19 Juniori Masculin 1 Male 1 0:07:41 0:08:20 0:08:46 0:09:30
2 27 100 807 410 63 Carol Popa 0:35:00 Cadeti Masculin 1 Male 2 0:07:44 0:08:37 0:09:07 0:09:30
3 26 100 784 383 25 Luca Bodareu 0:37:36 Cadeti Masculin 2 Male 3 0:08:34 0:09:00 0:10:01 0:09:59
4 20 100 803 859 04 Alexandru Marian Iancu 0:42:14 Juniori Masculin 2 Male 4 0:08:43 0:11:08 0:11:40 0:10:42
5 25 100 927 459 26 Ducu-Eduard Stoica 0:37:17 Cadeti Masculin 3 Male 5 0:15:17 0:22:00
Pos Race No Member No Name Time Category Cat Pos Gender Gen Pos Lap1 Lap2 Lap3 Lap4
1 12 100 608 434 34 Suzanne Hilbert 0:35:58 Elite Feminin 1 Female 1 0:08:28 0:08:36 0:09:17 0:09:36
2 11 100 810 788 46 Eniko-Salome Bondor 0:37:48 Elite Feminin 2 Female 2 0:08:26 0:08:59 0:09:56 0:10:26
3 80 100 807 848 16 Roxana Rimniceanu 0:43:07 Feminin Open 1 Female 3 0:10:17 0:10:39 0:11:13 0:10:56
4 28 100 949 145 81 Ilona Ana Ioan 0:37:29 Cadeti Feminin 1 Female 4 0:11:29 0:13:04 0:12:55
Pos Race No Member No Name Time Category Cat Pos Gender Gen Pos Lap1 Lap2 Lap3 Lap4 Lap5 Lap6 Lap7 Lap8
1 2 100 566 016 05 Jozsef-Attila Malnasi 1:00:10 Elite Masculin 1 Male 1 0:06:24 0:07:00 0:07:14 0:07:37 0:07:32 0:07:48 0:08:09 0:08:23
2 7 100 929 507 37 Catalin Buta 1:02:33 U23 Masculin 1 Male 2 0:06:39 0:07:20 0:07:50 0:07:32 0:07:53 0:08:16 0:08:33 0:08:28
3 1 100 810 792 50 George-Cristian Stan 1:02:47 Elite Masculin 2 Male 3 0:06:25 0:07:06 0:07:46 0:07:49 0:07:40 0:08:04 0:10:03 0:07:52
4 6 100 860 323 14 Alex-Norbert Bartus 1:00:28 U23 Masculin 2 Male 4 0:06:38 0:07:20 0:07:51 0:08:42 0:09:12 0:09:40 0:11:03
5 3 100 686 109 12 Timotei Pacurar 1:02:35 Elite Masculin 3 Male 5 0:08:14 0:09:05 0:08:58 0:09:08 0:08:29 0:09:08 0:09:31
5 100 967 861 76 Rares-Constantin Hogas DNF U23 Masculin Male 0:06:37 0:07:38 0:08:22 0:09:05
83 100 094 299 96 Vlad-Nicolae Dobre Not started Elite Masculin Male